Autor Wiadomość
FreedomSound
PostWysłany: Śro 0:07, 02 Paź 2013    Temat postu: 03.10.2013 Jamajski Rum 14 - koncert Earl Jacob @ Carpe Diem

Jamajski Rum 14 - koncert Earl Jacob (Tisztelet Sound, Pablopavo i Ludziki)Zapraszamy na cykliczną imprezę w klimatach z Jamajki do Torunia do klubu Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7, na starym mieście w pobliżu Teatru Horzycy. Czwartkowa reggae & dancehall balanga , a na każdej z nich nowi goście (djs, mcs, sound systemy, koncerty).

Wracamy po letniej przerwie Smile Na 14 edycji odbędzie się koncert wokalisty Tisztelet Sound oraz Pablopavo i Ludziki - EARL JACOB ! Na imprezie zagra również kombo sound system z Brodnicy, Nowego Miasta Lubawskiego, Iławy oraz Torunia - BassInvaders/SieBujajTu !

wydarzenie facebook : https://www.facebook.com/events/432373643547539/

03.10.2013 (czwartek)
Toruń, Carpe Diem ul. Plac Teatralny 7
http://www.carpediem.pl/
http://www.facebook.com/CARPEDIEMTORUN

Start 20:00
Wejście 5 / FREE STUDENCI


Promocje na barze:
Jamajski Rum + Cola: 8 pln
Malibu Drink: 8 pln

goście / djs / mcs / sound systemy / koncerty
reggae & dancehall

EARL JACOB

https://www.facebook.com/earljacobmusic
https://soundcloud.com/earljacob
http://www.karrot.pl/earljacob

BASSINVADERS/SIEBUJAJTU
+
SALUTE


https://www.facebook.com/siebujajtusound
https://www.facebook.com/pages/Dub-Therapy/162520097133233

EARL JACOBOd 2005 roku współtworzy Tisztelet Sound. Od 2009 roku jest członkiem formacji Pablopavo i Ludziki. Od 2010 do 2013 śpiewał w zespole The Bartenders. W międzyczasie miał również niekłamaną przyjemność śmigać w superskładzie Soul Operators. To wszystko czyni Earl Jacoba doświadczonym graczem na polskiej scenie muzycznej. Graczem, który wreszcie postanowił to doświadczenie przekuć w debiut solowy.
Płyta "Warto rozrabiać" to efekt ponad dwuletniej pracy duetu Mothashipp - Earl Jacob. Kiedy panowie spotkali się na pogadankę, bardzo szybko okazało się, że mówią w tym samym języku - po polsku. Olek występując z pozycji Geniusza w sprawny sposób poukładał i skanalizował pomysły Kuby i po kilku tygodniach gotowi byli, żeby wejść do Western Jive i zacząć pracę. Setki godzin w studio dały album, którego stylistykę można określić mianem "vintage na sterydach". Z pomocą fantastycznych muzyków sesyjnych (w tym rozbudowanej sekcji dętej i smyczków!) udało się osiągnąć efekt w postaci płomiennego romansu klasycznych brzmień rocksteady, ska i roots z nowoczesnymi rozwiązaniami studyjnymi.

Earl Jacob - Parkietowy cwaniak
http://www.youtube.com/watch?v=Rf9RBVE2Mcs

Earl Jacob - Krzysztof
http://www.youtube.com/watch?v=APQ4IVe17cE

Earl Jacob - Wpadnij do mnie z obiadem
http://www.youtube.com/watch?v=93Ti1bHZhZI

PLAKAT


patronat:
riddim.pl , podkopcem , studentnews , kulturalny toruń , rasta roots reggae , independent , reggaenet , rudemaker , mobilizacja , toruń state of mind , pitu pitu toruń

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group